ATS - náborová aplikace pro interní HR

Digitalizace náboru, více času na komunikaci s kandidáty a manažery

Zapojte liniové manažery do náboru zaměstnanců

Datacruit ATS poskytuje Hiring manažerům rychlý a jednoduchý přístup k informacím o kandidátovi. Urychluje a zefektivňuje komunikaci nejen s recruitery, ale i kandidáty nebo dalšími manažery. 

Datacruit ATS disponuje v tomto ohledu také intuitivním prostředím, které manažerům nabízí přehled nejen aktivních pohovorů, ale je také místem pro komentáře, zpětnou vazbu a mnoho dalších aktivit. Manažeři zde také mohou vytvářet požadavky na nábor dalších pozic.


Ušetřete čas díky automatizaci

Datacruit ATS automatizuje a zefektivňuje zpracování reakcí, emailovou komunikaci, zpětné vazby, plánování pohovorů a zapojení manažerů tak, aby se recruiteři mohli soustředit na to nejdůležitější – seznámení se s kandidáty.

Portál pro externí agentury práce a recruitery

V případě, že pracujete s externími recruitery, Datacruit ATS umožňuje vkládat kandidáty přímo do vaší databáze ke konkrétním pozicím. Celou komunikaci s agenturami zefektivníte a vše budete mít plně pod kontrolou a na jednom místě.

Databáze talentů a vyhledávání

Budujte si vlastní databázi kandidátů pro potřeby budoucího náboru. Buďte v kontaktu s kandidáty, kteří s vámi v minulosti již navázali kontakt. Je to cesta, jak se efektivněji dostat k relevantním profilům, máte na čem stavět, a navíc ušetříte čas i náklady spojené s náborem.

V Datacruit ATS máte historii komunikace s kandidáty přehledně na jednom místě. Prohledávat můžete i obsah nahraných životopisů, předchozí komunikace a dalších dokumentů. Kvalitní databáze může tvořit až 30% náboru vašich zaměstnanců!


Snadné online sdílení pozic a inzerce

Oslovujte potenciální uchazeče na sociálních sítích nebo pracovní nabídku inzerujte jedním klikem na kariérní stránky a oblíbené pracovní portály. Došlé reakce se automaticky importují do Datacruit ATS, kde také celý náborový proces plynule dokončíte.

Jako náš klient budete mít k dispozici také zdarma inzerci vašich pracovních pozic na portálu jobs.datacruit.com.


Náborové analytiky

Každá úspěšná náborová strategie závisí na schopnosti dosáhnout hmatatelných a měřitelných výsledků.           

Datacruit ATS pomáhá personalistům a vedoucím pracovníkům snadno a efektivně sledovat náborové aktivity, rozumět tomu, jak vypadá jejich recruitment funnel a další důležité metriky.


Zpětné vazby

Pozitivní zkušenost a zpětná vazba kandidátů na průběh výběrového řízení je pro kvalitu náboru extrémně důležitá.

S naší náborovou platformou je poskytnutí zpětné vazby z pohledu kandidáta extrémně jednoduché. Celý proces lze automatizovat a nasbíraná data můžete využít pro zkvalitnění vašeho náboru.


Náborová platforma Datacruit toho umí ještě mnohem více.

Podívejte se, jaké jsou další funkce, případně nás kontaktujte a my se Vám ozveme a domluvíme nezávaznou ukázku nebo zodpovíme vaše dotazy.

Funkce Datacruit ATS

Datacruit ATS pomůže zefektivnit nábor i vám

Chcete Datacruit vyzkoušet nebo potřebujete více informací?

Ozveme se vám a domluvíme nezávaznou ukázku nebo zodpovíme vaše dotazy.

* Pokud chcete, abychom vám zavolali

Chcete mluvit s naším CEO?
Zavolejte Zdeňkovi Bajerovi na +420 602 576 063.