Hledáme nové cesty jak zefektivnit nábor

Datacruit ATS je komplexní náborová a vzdělávací platforma pro recruitery a hiring manažery. Vytvořena odborníky s desítkami let zkušeností, kteří své znalosti zabudovali přímo do systému. 

Nábor zaměstnanců hraje kritickou roli téměř v každé společnosti. Kvůli nedostatku kvalitních kandidátů a rostoucí ekonomice se boj o kandidáty zintenzivnil a společnosti tak musejí měnit již zavedené modely náborového procesu.

Datacruit jsme založili v roce 2014 s motivací zbavit firmy excelových tabulek a jiných neefektivních nástrojů. Chtěli jsme využít našich dlouholetých zkušeností a pomoct rozvíjet přístup k náboru na celém trhu a to nejen po technologické stránce.

Využíváme spojení s naší sesterskou společností Recruitment Academy a skrze inovativní náborové technologie, data a vzdělávání dnes pomáháme stovkám společností zvyšovat produktivitu napříč celou organizací.

Náš tým

Zdeněk Bajer

Zdeněk Bajer

CEO a zakladatel
Jakub Dubiel

Jakub Dubiel

Customer Experience

Přidej se k týmu Datacruit

Dělej práci, která usnadňuje personalistům život. Pracuj v příjemné kanceláři, kde máš okolo sebe zkušené borce, od kterých se můžeš neustále učit, nebo s nimi zajít po práci na pivo. Možná nám chybíš právě ty.

Přidej se k nám

Důvěřují nám stovky zákazníků

Datacruit ATS pomůže zefektivnit nábor i vám

Chcete Datacruit vyzkoušet nebo potřebujete více informací?

Ozveme se vám a domluvíme nezávaznou ukázku nebo zodpovíme vaše dotazy.

* Pokud chcete, abychom vám zavolali

Chcete mluvit s naším CEO?
Zavolejte Zdeňkovi Bajerovi na +420 602 576 063.