Inzerce zdarma automaticky z vašeho ATS?


Buďte mezi prvními a využívejte výhody automatizovaných náborových procesů s podporou AI!

Získání kandidátů je v současné době velmi těžké. Inzerce na mnoha portálech stále zdražuje. Je nám potěšením, že jsme v Datacruitu uzavřeli partnerství s dream.jobs, který vytvořil AI powered Job Portál a umožňuje inzerci z Datacruit ATS zcela zdarma. Aktuálně jsou i získané životopisy také zdarma (plánuje se zpoplatnění).

Automatizované náborové procesy jsou stále více populární mezi firmami a personalisty, kteří chtějí efektivněji řídit své náborové procesy a zlepšit kvalitu náboru. Dream.jobs pomáhá s automatizací vašich náborových procesů. Propojením vašeho Datacruit ATS s dream.jobs můžete inzerovat zdarma, snadno získávat relevantní uchazeče přiřazené k inzerované pozici a to vše přímo ve vašem ATS.  Proč inzerovat na Job Portálu dream.jobs?  

Dream.jobs je oblíbeným pracovním portálem mezi uchazeči o zaměstnání. Nabízí uživatelsky přívětivé prostředí, které umožňuje jednoduché vyhledávání a filtrování pracovních nabídek. 

Propojením vašeho Datacruit ATS s Job Portálem dream.jobs můžete získat následující výhody:

  • Efektivní správa inzerátů: Job Portál dream.jobs umožňuje snadnou správu inzerátů přímo z vaší platformy. Můžete snadno vytvářet, upravovat a archivovat inzeráty, aniž byste museli používat jiný nástroj.
  • Propojení s ATS: Propojení vašeho Datacruit ATS s Job Portálem dream.jobs, což umožňuje snadný a rychlý přenos dat mezi oběma platformami. Nemusíte se starat o manuální přenos dat.
  • Vysoká viditelnost: Job Portál dream.jobs je oblíbený mezi uchazeči o práci, vaše inzeráty budou mít větší šanci být viděny. To zvyšuje šance na získání kvalitních kandidátů pro vaše pozice.
  • Správa kandidátů: Job Portál nemá žádné vlastní rozhraní. CV kandidátů najdete jen ve vašem ATS pod volným místem. Pracujete s nimi tedy tak jak jste zvyklí pracovat dosud.  
  • Snadná komunikace s uchazeči: Job Portál umožňuje snadnou a rychlou komunikaci s uchazeči na jednom místě - a to právě ve vašem Datacruit ATS. Žádná další aplikace či login není potřeba.  Jak tedy začít inzerovat?

Pošlete na support@datacruit.com požadavek o inzerci na dream.jobs. Nebo zkontaktujte kolegy dream.jobs na jobportal@dream.jobs či si s nimi domluvte schůzku. Termíny najdete na webu: business.dream.jobs

Jsme rádi, že pomáháme zlepšovat recruitment. Jsme rádi, že Datacruit s dream.jobs vám umožní inzerci bez zbytečné administrativy a nákladů!

Autor: Anna Křivská

Datacruit ATS pomůže zefektivnit nábor i vám

Chcete Datacruit vyzkoušet nebo potřebujete více informací?

Ozveme se vám a domluvíme nezávaznou ukázku nebo zodpovíme vaše dotazy.

* Pokud chcete, abychom vám zavolali

Chcete mluvit s naším CEO?
Zavolejte Zdeňkovi Bajerovi na +420 602 576 063.